0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Peru Primera Division
Sport Boys Association
۳
۳
Carlos Mannucci
Finished
۰۰:۰۰
Sport Huancayo
۲
۰
Em Deportivo Binacional
Finished
۱۹:۳۰
CDU San Martin
۰
۰
Alianza Atletico
inprogress
۲۱:۴۵
  Argentina Primera C
CA Atlas
-
-
Deportivo Espanol
inprogress
۲۰:۰۰
  Slovenia 2. Liga
NK Brezice 1919
-
-
Triglav Kranj
inprogress
۲۰:۳۰
  Portugal Segunda Liga
SL Benfica B
۳
۱
Academica de Coimbra
inprogress
۲۰:۳۰
  El Salvador Liga Feminina, Apertura
CD Municipal Limeno
-
-
CD Platense
inprogress
۲۰:۳۰
Alianza
-
-
CD Aguila San Miguel
inprogress
۲۰:۳۰
  Saudi Arabia Saudi Prof. League
Al Hilal Rijad
۲
۰
AL Raed FC
inprogress
۲۰:۳۰
  International Clubs CAF Confederations Cup
Al Masry Club
۱
۰
URA FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  France Ligue 2
USL Dunkerque
۰
۱
SM Caen
inprogress
۲۰:۳۰
Chamois Niort FC
۰
۱
Rodez Aveyron
inprogress
۲۰:۳۰
Le Havre AC
۱
۰
Pau FC
inprogress
۲۰:۳۰
Amiens SC
۲
۰
Valenciennes FC
inprogress
۲۰:۳۰
EA Guingamp
۳
۰
Nimes Olympique
inprogress
۲۰:۳۰
AC Ajaccio
۲
۰
Nancy-Lorraine
inprogress
۲۰:۳۰
Sochaux-Montbeliard
۱
۱
Quevilly-Rouen Metropole
inprogress
۲۰:۳۰
Grenoble Foot
۱
۱
Dijon FCO
inprogress
۲۰:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga East
1. Wiener Neustadter SC
-
-
Wiener Sport-Club
inprogress
۲۰:۳۰
  Netherlands Eredivisie
FC Utrecht
۲
۱
SC Heerenveen
inprogress
۲۰:۱۵
PEC Zwolle
۰
۰
Heracles Almelo
inprogress
۲۱:۳۰
  Israel Premier League
Maccabi Petah Tikva FC
۴
۰
Hapoel Nof Hagalil FC
Finished
۲۰:۰۰
Hapoel Be`er Sheva FC
۲
۰
Hapoel Jerusalem FC
inprogress
۲۱:۰۰
  Spain LaLiga
Elche CF
۲
۲
Espanyol Barcelona
Finished
۲۰:۰۰
  Germany Bundesliga
Hertha BSC
۱
۰
Borussia Monchengladbach
Finished
۲۰:۰۰
  Switzerland Challenge League
FC Vaduz
۲
۱
FC Schaffhausen
Finished
۱۹:۳۰
FC Winterthur
۶
۱
SC Kriens
Finished
۱۹:۳۰
  Malta Premier League
Mosta FC
-
-
Floriana FC
inprogress
۲۰:۳۰
Gzira United FC
-
-
Balzan Youths
inprogress
۲۱:۳۰
  International Clubs CAF Champions League
AL Ahly SC (Egy)
۶
۱
US Gendarmerie Nationale
Finished
۱۹:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 9
UD Torre Del Mar
-
-
CD Huetor Tajar
inprogress
۱۹:۳۰
  Ecuador Segunda Division
Club La Union
-
-
Libertad
inprogress
۱۹:۳۰
  Bulgaria First Professional League
PFC Levski Sofia
۳
۰
FC Pirin Blagoevgrad
Finished
۱۹:۱۵
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 8
CD Guijuelo
-
-
Atletico Tordesillas
inprogress
۱۹:۰۰
  Switzerland Erste Liga Classic
FC Paradiso
-
-
FC Linth 04
inprogress
۱۹:۰۰
  Croatia 1. HNL
HNK Hajduk Split
۰
۰
HNK Gorica
Finished
۱۸:۳۵
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 5
FC Asco
-
-
UE Vilassar de Mar
inprogress
۱۸:۳۰
  Malta First Division
Senglea Athletic
-
-
Zebbug Rangers FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Austria Amateur Kärntner Liga
SV Kraig
-
-
ASK Klagenfurt
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Primera Division RFEF
Athletic Bilbao B
-
-
Real Union de Irun
inprogress
۱۸:۳۰
UCAM Murcia
-
-
Sevilla Atletico
inprogress
۱۸:۳۰
UD Logrones
-
-
CF Talavera de La Reina
inprogress
۱۸:۳۰
Barcelona B FC
-
-
CD Alcoyano
inprogress
۱۸:۳۰
CD San Fernando
-
-
CD Castellon
inprogress
۲۰:۳۰
  Portugal Primeira Liga
CD Tondela
۱
۲
FC Porto
inprogress
۲۰:۳۰
  Morocco Botola
Maghreb AS de Fes
-
-
Difaa Hassani d'el-Jadida
inprogress
۲۰:۴۵
  Belgium Division 1, Women
Yellow-Red KV Mechelen
-
-
Oud Heverlee Leuven B
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil U20 Carioca, Serie B1
Sao Goncalo EC RJ
-
-
Goytacaz FC RJ
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Amazonense Serie B
Ec Taruma Am
-
-
Sul America EC AM
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Sportivo Las Parejas
-
-
Crucero del Norte
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Ferro Carril Oeste General Pico
-
-
Atletico Camioneros
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  El Salvador U20 Primera Division
Cd Chalatenango U20
-
-
Santa Tecla Fc U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Belgium Pro League 1B
Lierse Kempenzonen
-
-
KMSK Deinze
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Germany 2nd Bundesliga
Schalke 04
۰
۰
Dynamo Dresden
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Goiano, 3 Divisao
Monte Cristo GO
-
-
Cerrado GO
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Aseev GO
-
-
Inhumas
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Aseev GO
-
-
Uniao Inhumas
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Switzerland Super League
Grasshopper Club Zurich
۰
۰
FC Zurich
inprogress
۲۲:۰۰
  Poland I Liga
GKS Tychy
-
-
SKRA Czestochowa
inprogress
۲۲:۰۰
  Spain LaLiga 2
Malaga CF
۰
۰
CD Lugo
inprogress
۲۲:۰۰
  Ireland Premier Division
Longford Town FC
-
-
Shamrock Rovers
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Finn Harps FC
۰
۰
Sligo Rovers FC
inprogress
۲۲:۰۰
  Argentina Primera Nacional
CA All Boys
۰
۰
Club Almagro
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CA Estudiantes
۰
۰
Mitre Santiago Del Estero
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Barracas Central
-
-
Guillermo Brown
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Argentina Primera B
Comunicaciones
۰
۰
CD UAI Urquiza
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Romania Liga I
FC Dinamo Bucuresti 1948
۰
۰
Rapid Bucuresti 1923
inprogress
۲۱:۰۰
  Poland Ekstraklasa
Wisla Krakow
۰
۳
WKS Slask Wroclaw
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Paulista, Segunda Divisao U23
Uniao Suzano AC SP
-
-
GD Prudente SP
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie D
FC Atletico Cearense CE
-
-
Campinense PB
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil U20 Pernambucano
Sete de Setembro EC PE U20
-
-
Retro FC PE
inprogress
۲۱:۳۰
Ibis PE U20
-
-
Petrolina SFC PE
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Copa Santa Catarina
Hercilio Luz SC
-
-
Joinville EC SC
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil U20 Gaucho
Gremio FB Porto Alegrense RS
-
-
EC Sao Jose RS
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Mineiro, Women
Atletico Mineiro MG
-
-
Ipatinga MG
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil U20 Alagoano
Ceo AL U20
-
-
Jacioba AL AC
inprogress
۲۱:۳۰
AA Coruripe AL
-
-
Crp Miguelense AL U20
inprogress
۲۱:۳۰
Azzurra AL U20
-
-
AA Dimensao Saude AL U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Luxembourg Division Nationale
FC Wiltz 71
-
-
CS Fola Esch
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca, Serie B1
Duque de Caxias FC RJ
-
-
Olaria RJ
inprogress
۲۱:۳۰
AA Carapebus RJ
-
-
Campo Grande AC RJ
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Sergipano A2
Santa Cruz SE
-
-
Estanciano SE
inprogress
۲۱:۳۰
Falcon SE
-
-
Sport Socorro SE
inprogress
۲۱:۳۰
Rosario SE
-
-
Aracaju SE
inprogress
۲۱:۳۰
  Greece Super League 1
Asteras Tripolis
۲
۱
Panathinaikos Athens
inprogress
۲۱:۰۰
  Switzerland Promotion League
FC Stade Nyonnais
-
-
FC Bavois
inprogress
۱۸:۳۰
  Belarus Vtoraya Liga
Dnepr Yuni Mogilev
-
-
Partizan Soligorsk
inprogress
۱۸:۳۰
  Mexico Liga Premier
Club Deportivo Zap
۳
۰
Leviatan FC
Finished
۰۰:۳۰
  Thailand Thai League 3
Pluak Daeng Rayong United FC
۱
۰
Sakaeo FC
Finished
۱۲:۰۰
  Portugal U19 Championship
SL Benfica
-
-
Amora FC
inprogress
۱۳:۳۰
  Denmark Amateur Danmarksserien, Pulje 2
B 1908 Amager
۳
۳
KFUM Boldklub
Finished
۱۳:۳۰
Taarnby FF
-
-
Koge Nord FC
inprogress
۱۵:۳۰
Skovshoved IF
۰
۱
Holbaek B&I
Finished
۱۶:۳۰
  Russia Football National League
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
۳
۱
FC Tekstilshchik Ivanovo
Finished
۱۳:۳۰
  Simulated Reality League Ligue 1 SRL
Lille OSC SRL
-
-
Stade Brestois 29 SRL
inprogress
۱۳:۳۰
FC Nantes SRL
-
-
Clermont Foot 63 Srl
inprogress
۱۳:۳۰
  Germany Amateur A-Junioren-Bundesliga West
Preussen Munster
۲
۴
SC Paderborn 07
Finished
۱۳:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
MKS Kutno
۲
۱
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Finished
۱۳:۳۰
  Italy Campionato Primavera 1
US Lecce
۱
۲
AC Milan
Finished
۱۲:۳۰
  Germany Amateur A-Junioren-Bundesliga N/N-E
Hallescher FC
۳
۱
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۲:۳۰
  Germany Amateur A-Junioren-Bundesliga S/S-W
SC Freiburg
۰
۴
1 FC Nuremberg
Finished
۱۲:۳۰
  Simulated Reality League Premier League SRL
Everton FC SRL
-
-
Watford FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Crystal Palace SRL
-
-
Newcastle United SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Brighton & Hove Albion SRL
-
-
Manchester City SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Chelsea FC SRL
-
-
Norwich City SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Southampton FC SRL
-
-
Burnley FC SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Leeds United Srl
-
-
Wolverhampton Wanderers SRL
inprogress
۱۲:۳۰
  Czech Republic CFL
FK Teplice B
۰
۳
Tj Sokol Zivanice
Finished
۱۲:۳۰
  Czech Republic FNL
FK Fotbal Trinec
۰
۱
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۱:۴۵
  Simulated Reality League Bundesliga SRL
RB Leipzig SRL
-
-
Greuther Furth Srl
inprogress
۱۴:۰۰
Bayern Munich SRL
-
-
TSG 1899 Hoffenheim SRL
inprogress
۱۴:۰۰
Dsc Arminia Bielefeld Srl
-
-
Borussia Dortmund SRL
inprogress
۱۴:۰۰
Hertha BSC SRL
-
-
Borussia Monchengladbach SRL
inprogress
۱۴:۰۰
VfL Wolfsburg SRL
-
-
SC Freiburg SRL
inprogress
۱۴:۰۰
  Australia Queensland NPL
Magpies Crusaders United
۲
۵
Eastern Suburbs FC
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Queensland NPL, Women
Lions FC
۳
۰
Capalaba FC
Finished
۱۱:۳۰
  Romania Liga 2
AFC Astra Giurgiu
۳
۰
AFC Dunarea 2005 Calarasi
Finished
۱۱:۳۰
CSM Politehnica Iasi
۱
۳
Viitorul Pandurii Targu Jiu
Finished
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League LaLiga SRL
Cadiz CF Srl
-
-
Deportivo Alaves SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Valencia CF SRL
-
-
RCD Mallorca SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Athletic Bilbao SRL
-
-
Villarreal CF SRL
inprogress
۱۱:۳۰
CF Elche Srl
-
-
RCD Espanyol Barcelona SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
Sassuolo Calcio SRL
-
-
Venezia FC Srl
inprogress
۱۱:۳۰
US Salernitana Srl
-
-
Empoli FC Srl
inprogress
۱۱:۳۰
Bologna FC SRL
-
-
AC Milan SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Ansan Greeners
۰
۳
Seoul E-Land FC
Finished
۱۰:۳۰
Gimcheon Sangmu FC
۳
۱
Jeonnam Dragons
Finished
۱۳:۰۰
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Goztepe SRL
-
-
Trabzonspor SRL
inprogress
۱۰:۳۰
Konyaspor KIF SRL
-
-
Kayserispor SRL
inprogress
۱۰:۳۰
Gaziantep SRL
-
-
Giresunspor Srl
inprogress
۱۰:۳۰
Caykur Rizespor SRL
-
-
Kasimpasa SRL
inprogress
۱۰:۳۰
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
Nizhny Novgorod Srl
-
-
FC Krasnodar
inprogress
۱۰:۳۰
CSKA Moscow SRL
-
-
FC Krylia Sovetov Samara SRL
inprogress
۱۰:۳۰
FC Rostov SRL
-
-
PFK Arsenal Tula SRL
inprogress
۱۰:۳۰
  Japan J.League
Vegalta Sendai
۲
۰
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۰۸:۳۰
Shonan Bellmare
۲
۱
Yokohama FC
Finished
۰۹:۳۰
  Japan J.League 2
Niigata Albirex
۱
۲
Blaublitz Akita
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija
۳
۱
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۸:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۰
Thespakusatsu
Finished
۰۸:۳۰
  Ecuador LigaPro Primera A
CD Tecnico Universitario
۱
۱
SD Aucas
Finished
۰۳:۳۰
  USA Usl Championship
Hartford Athletic
۱
۲
Charlotte Independence
Finished
۰۲:۳۰
Real Monarchs SLC
۱
۱
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۴:۳۰
  India Goa Professional League
Sporting Clube de Goa
-
-
Vasco SC
inprogress
۱۳:۴۵
  Slovakia 2. Liga
FK Humenne
۱
۱
MFk Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۴:۰۰
Slovan Bratislava B
۱
۲
MFK Skalica
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 6
Athletic Torrellano
-
-
Recambios Colon CF
inprogress
۱۸:۳۰
  Burundi Premier League
Flambeau Du Centre FC
-
-
Le Messager Ngozi FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Austria Bundesliga
FK Austria Wien
۴
۱
SV Ried
Finished
۱۸:۳۰
FC Admira Wacker Modling
۰
۱
WSG Tirol
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 18
CD Villacanas
-
-
CD Guadalajara
inprogress
۱۸:۰۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 17
CF Santa Anastasia
-
-
CF Epila
inprogress
۱۸:۰۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 11
Inter Ibiza CD
-
-
CE Mercadal
inprogress
۱۸:۰۰
  Spain Second Division B
UD Llanera
-
-
SD Compostela
inprogress
۱۷:۴۵
Bergantinos CF
-
-
CD Palencia Cristo Atletico
inprogress
۱۸:۱۵
Cordoba CF
-
-
Antequera CF
inprogress
۲۰:۳۰
  England Premier League
Southampton FC
۲
۲
Burnley FC
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Liga Portugal 3
UD Oliveirense
-
-
SC Sao Joao de Ver
inprogress
۱۷:۳۰
Lusitania FC Lourosa
-
-
AD Fafe
inprogress
۱۷:۳۰
Pevidem SC
-
-
CF Canelas 2010
inprogress
۱۷:۳۰
  Finland Veikkausliiga
Kuopion Palloseura
۰
۰
HIFK Helsinki
Finished
۱۷:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Club S Hammam-Lif
۱
۲
US Tataouine
Finished
۱۷:۰۰
  Algeria U21 Ligue 1
ES Setif
-
-
HB Chelgoum Laid U21
inprogress
۱۷:۰۰
  Brazil Carioca, Seria A, Women
CR Flamengo RJ
-
-
AA Portuguesa RJ
inprogress
۱۶:۳۰
Botafogo Fr RJ
-
-
CR Vasco da Gama RJ
inprogress
۲۱:۳۰
  Tanzania Championship League
Kengold FC
-
-
African Lyon FC
inprogress
۱۶:۳۰
Jkt Tanzania
-
-
Dtb FC
inprogress
۱۶:۳۰
Ndanda FC
-
-
Gwambina FC
inprogress
۱۶:۳۰
Transit Camp FC
-
-
African Sports Club
inprogress
۱۶:۳۰
Kitayose FC
-
-
Mwadui FC
inprogress
۱۶:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 1
Bursa Yildirim Spor
۱
۱
Osmaniyespor FK
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Campeonato Goiano, Women
Atletas de Jesus GO
-
-
Alianca GO
inprogress
۱۶:۰۰
  Germany Amateur Hessenliga
KSV Baunatal
-
-
FC 1906 Erlensee
inprogress
۱۶:۰۰
  Thailand Thai League Championship
Sukhothai FC
۳
۰
Navy Football Club
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 2nd Division
Aarhus Fremad
-
-
Brabrand IF
inprogress
۱۵:۳۰
  Brazil U20 Potiguar
CE Forca E Luz RN U20
-
-
Abc FC RN
inprogress
۱۵:۳۰
Potyguar Cn Rn U20
-
-
Assu Rn U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Denmark Amateur Danmarksserien, Pulje 4
Noerresundby FB
۱
۱
Ringkobing IF
Finished
۱۵:۰۰
  International Youth U19 European Championship, Women, Qualification
Greece
-
-
Lithuania
inprogress
۱۵:۰۰
Norway
-
-
Poland
inprogress
۱۶:۳۰
Belarus
-
-
North Macedonia
inprogress
۱۹:۳۰
Finland
-
-
Turkey
inprogress
۱۹:۳۰
Switzerland
-
-
Ireland
inprogress
۲۱:۳۰
  Denmark Amateur Danmarksserien, Pulje 3
OKS
-
-
Hedensted IF
inprogress
۱۴:۳۰
  Finland Kakkonen, Group A
Kiffen
۲
۱
Lahden Reipas
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
SV Lichtenberg 47
۳
۰
VSG Altglienicke
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 3
Buyuk. Tepecikspor
۱
۱
Karsiyaka
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 3rd Division Group 1
Lillestrom SK 2
۲
۱
Raufoss IL 2
Finished
۱۴:۳۰
Grorud IL 2
۲
۳
Elverum
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
EC Vitoria BA
-
-
Gremio Esportivo Brasil
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید